Imprezy okolicznościowe

Impreza na statku – urodziny, jubileusze, zaręczyny, firmowe

Zawsze jesteśmy podekscytowani możliwością organizowania różnych specjalnych wydarzeń i imprez na statku, które pozwalają uczcić szczególne wydarzenie w wypełnionej zabawą atmosferze. Dlatego oferujemy szereg tematycznych rejsów prywatnych i firmowych, abyś mógł świętować z przyjaciółmi i rodziną. Impreza na statku to wydarzenie, które uatrakcyjni każdą okazję. 

Nudzą Cię urodziny organizowane w zwykłym, wynajętym na tę okazję lokalu? Szukasz odmiennych wrażeń i niezapomnianych przeżyć? Na statku "Dziewanna", "Sedina" lub "Kapitan Cook" świętowanie zyska nowy wymiar, a zaproszeni goście na pewno nigdy nie zapomną tego dnia. Jeśli nie chcesz po raz kolejny spędzać czasu w domu lub restauracji, zaproś rodzinę, znajomych lub drugą połówkę na rejs statkiem po Odrze , podczas którego odwiedzisz ciekawe miejsca, poznasz nowych ludzi i zobaczysz cuda przyrody. Każdy rejs trwa od jednej do kilku godzin i gwarantuje moc wrażeń. Przekonaj się sam i zarezerwuj termin imprezy na statku. Możesz wyruszyć z nami w rejs od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Wesele na statku 

Dzięki niezrównanemu doświadczeniu w planowaniu i koordynowaniu wesel na statkach wycieczkowych, jesteśmy ekspertami w dbaniu o każdy ślub. Na pokładzie "Dziewanny-Przystań", "Sediny" i "Kapitana Cooka" lub w porcie udostępniamy różne opcje na wesela rejsowe. Wybierz dogodny termin i styl przyjęcia, a my zajmiemy się jego organizacją. Sprawimy, że jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu będzie piękny i niezapomniany.

Niewiele chwil może się równać z oczekiwaniem i radością, gdy para młoda mówi sobie „tak” i zaczyna razem nowe życie. Twoja magiczna chwila powinna być właśnie taka — pełna niezapomnianych wrażeń, radosnych doznań i malowniczych widoków stanowiących spektakularne tło. Świętuj najważniejszy dzień swojego życia na pokładzie jednego ze wspaniałych statków. Gdziekolwiek zdecydujesz się powiedzieć „tak”, dopilnujemy, abyś zrobił to w dobrym stylu. Wszystko czego potrzebujesz to miłość, a wszystko czego pragniesz to wymarzone wesele na statku. Nasze pakiety ułatwiają perfekcyjne dostosowanie stylu ślubu do Twoich oczekiwań. Koordynator zajmie się wszystkimi szczegółami, abyś mógł się zrelaksować i cieszyć swoim wielkim dniem. Ślub podczas rejsu umożliwia Tobie i Twoim gościom odwiedzanie wielu miejsc i łatwe przebywanie blisko siebie – a ponadto wszyscy możecie korzystać z udogodnień, jakie ma do zaoferowania statek wycieczkowy. Czy wesele na statku jest dla Ciebie odpowiednie?

Imprezy okolicznościowe

Nasze statki to idealne miejsce na niezwykłą imprezę okolicznościową.

Zorganizujemy dla Ciebie w nietypowej scenerii niezapomnianą imprezę taką jak:

Impreza rodzinna czy biznesowa na statku to z pewnością niezapomniane przeżycie nie tylko dla Ciebie, ale i dla wielu Twoich gości. Gwarantujemy wiele atrakcji oraz na długo zachowane wspomnienia.